Oferta pracy na stanowisko Fizjoterapeuty/ki

Renomowany Gabinet Fizjoterapii FizjoTeam we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko Fizjoterapeuty/ki.
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
– prowadzenie terapii pacjentów dorosłych i/lub dzieci
– praca w systemie 12 godzinnym oraz w soboty
– stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
– udział w badaniach naukowo-badawczych

Wymagania:
– kierunkowe wyższe wykształcenie
– umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i dobierania terapii oraz pracy w zespole
– łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
– znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym
– wysoka kultur a osobista
– bardzo dobre zdolności organizacyjne, sumienność i zaangażowanie w pracy

Oferujemy:
– pracę na pełny etat
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia
– zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
– miłą i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie na maila: kontakt@fizjo-wroc.pl swojego CV do 30 listopada 2016.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”